Montaż

Firma Danmar Systems- Instalator Junkers, Buderus, Saunier Duval, Viessmann, Vaillant, Wolf i Beretta.
Zajmujemy się profesjonalnym montażem urządzeń grzewczych w tym; kotłów gazowych i kondensacyjnych marek Junkers, Buderus, Saunier Duval, Wolf, Vaillant, Viessmann i Beretta na terenie miasta Poznania i okolic.
Usługi Serwisowe;
– montaż kotłów gazowych, zasobników, regulatorów pogodowych
– pierwsze uruchomienie
– przeglądy pogwarancyjne
– szybkie usuwanie usterek
– optymalizacja pracy urządzeń grzewczych
– modernizacje kotłowni
Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje w zakresie montażu oraz serwisu kotłów Viessmann, Vaillant i Beretta.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Serwis

Danmar Systems zajmuję się montażem, uruchomieniem oraz serwisowaniem urządzeń grzewczych w tym; kotłów kondensacyjnych, gazowych oraz pomp ciepła marek Viessmann, Junkers, Buderus, Vaillant, Beretta, Saunier Duval, Immergas.

Kupując kocioł gazowych, inwestujemy na długie lata. Wybór odpowiedniego modelu, to również wybór szczegółów danej instalacji, podjęcie decyzji o systemie grzewczym, a także dobór parametrów do ilości i wielkości pomieszczeń. Dlatego naturalne jest, że dane urządzenie będzie eksploatowane przez długi czas, a w sezonie grzewczym bez przerwy.

Pomimo że kotły gazowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością, one również potrzebują regularnych przeglądów.

Doświadczony specjalista jest w stanie wychwycić wszystkie nieprawidłowości, które pojawiły się w instalacji grzewczej lub samym piecu. Dzięki temu możliwe jest naprawienie ich, zanim wywołają awarię, która będzie wiązała się z wysokimi kosztami.

Klimatyzacja

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z montażem oraz serwisem klimatyzacji.
Wykonujemy pełną ofertę serwisową, w ramach której przeprowadzamy:
serwis klimatyzacji
naprawę klimatyzacji
konserwację klimatyzacji,
montaż klimatyzacji
Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split firm; Toshiba, Samsung, Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG czy Gree.
Dlaczego warto do serwisu klimatyzacji wybrać firmę Danmar Systems;
Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji.
Wykonujemy: serwis klimatyzacji w domu, serwis klimatyzacji w bloku, serwis klimatyzacji w restauracji, biurze, sklepie.
Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Tylko profesjonalnie i całościowo przeprowadzone czynności z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji pozwolą na uzyskanie zadowalającego efektu w postaci powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego też czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu.

Uzdatnianie wody

Zajmujemy się również uruchamianiem, przeglądami, konserwacjami i naprawami stacji uzdatniania wody.

Urządzenia te służą do poprawiania jakości wody, co ma wpływ nie tylko na zdrowie osób z niej korzystających, ale także na sposób działania urządzeń znajdujących się w domu. Wytrącanie się osadów może bowiem doprowadzać do zmniejszenia trwałości armatury sanitarnej, dlatego tak ważne jest zmiękczanie wody, za które odpowiadają właśnie stacje uzdatniania wody.

Serwisujemy m.in. stacje uzdatniania wody firm Epuro i CosmoWater, Vissmann.

Przeglądy gazowe

Posiadamy specjalistyczne uprawnienia z zakresu przeglądu instalacji gazowych w budynkach.

Wystawiamy protokoły z przeglądu dla firm ubezpieczeniowych.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw posiadających wskazane przez nas urządzenia. Proponujemy również możliwość stałego nadzoru urządzeń dla firm.

Usługi serwisowe i przeglądowe które oferujemy, to rezultat długoletniego doświadczenia w konserwacji najwyższej klasy urządzeń różnych firm.

Nasza oferta jest kompleksowa i zajmujemy się nie tylko kotłami, ale również serwisem stacji uzdatniania wody.
Dzięki specjalizacji w swoim fachu gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
Niezwłocznie podchodzimy do naprawy, dlatego urządzenie jest szybko gotowe do ponownego użytku.
Zapewniamy nie tylko wysoką jakość wykonania usługi, ale również konkurencyjną cenę za jej realizację.